Ogłoszenie:

Kierownik baru gastronomicznego

dodano: 2019.03.15 ważne do: 2019.05.14 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Baru Gastronomicznego przy basenie odkrytym w Łańcucie w okresie od połowy czerwca do sierpnia 2019 r.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • umiejętność planowania
  • odpowiedzialność i uczciwość
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w młodym zespole

Obowiązki:
  • kierowanie barem gastronomicznym i prowadzenie dokumentacji
  • nadzorowanie i koordynowanie pracą zatrudnionych pracowników,

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:

Kontakt
Doskonal
Łańcut, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.