Ogłoszenie:

Oferta Pracy - Pracownik Administracyjno-biurowy

dodano: 2019.08.14 ważne do: 2019.09.13 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowę zlecenia (pełen etat),
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży
• pracę w stabilnym zespole,
• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w organizacji pozarządowej,
• doskonalenie umiejętności na organizowanych kursach i szkoleniach.

Obowiązki:
• prowadzenie dokumentacji biurowej,
• sporządzanie pism i dokumentów, przyjmowanie i wysyłka korespondencji,
• sprawowanie dozoru nad przepływem i poprawnością dokumentów,
• kontakt z klientem,
• obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym w mowie i piśmie,
• mile widziane posługiwanie się innymi językami: niemieckim, rosyjskim, ukraińskim,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
• komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się,
• sumienność, konsekwencja, rzetelność i zaangażowanie,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• wysoka kultura osobista.

Prosimy o wysyłanie swojego CV na adres e mail praca@pirkfis.pl bądź kontakt telefoniczny
 pod numerem: 881 848 881
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt
PIRKFiS
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.