Ogłoszenie:

Monika szuka miłości

dodano: 2019.09.29 ważne do: 2020.03.27 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:
Mam na imię Monika oraz pochodzę z Zabrza, w jakim miejscu kończę studia zaoczne oraz równolegle pracuję. Od lat jestem osobą samotną, bo po przejściu przez burzliwy związek, który zakończył się zdradą partnera miałam znaczący problem z zaufaniem. Obecnie jednak jestem gotowa do nawiązania oryginalnej relacji z mężczyzną, jaki będzie ciepły, opiekuńczy i pozytywnie nastawiony do świata. Sama jestem postacią rozrywkową, energiczną i kochającą naturę. Moją zaletą jest też szczupła figura oraz średni wzrost. Poszukuję faceta, który doceni nie tylko mój ładny wygląd, jednakowoż także barwny charakter. Mimo, że z pozoru jestem postacią nieśmiałą to, kiedy poznam kogoś bliżej potrafię być odważna i namiętna. Jeśli pragnąłbyś nawiązać relację gorąco zapraszam na witrynę http://spotkaniaero.pl/, gdzie możesz mnie odszukać.

Od partnera oczekuje wierności, a też zrozumienia oraz akceptacji mnie takiej jaką jestem. Rzecz jasna odwdzięczę się tym samym! Jestem postacią młodą, lecz na tyle dojrzałą, że poszukuję stałego związku - co nie wyklucza bezsprzecznie także odpowiedniej zabawy.
Kontakt
Ja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.