Ogłoszenie:

Iza, 32 lata, Elbląg

dodano: 2019.05.15 ważne do: 2019.11.11 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:
Hej! Jestem Iza i mam 32 lata. Na co dzień mieszkam w Elblągu, jednakowoż często bywam także w Częstochowie albowiem stamtąd pochodzę i tam mam rodzinę. Poszukuję partnera na stałe, któremu zależy na autentycznej relacji. Jestem jednostką pozytywnie usposobioną do świata, a moim zamiłowaniem jest sport i oglądanie filmów. Pracuje zawodowo w dziale finansów, a po pracy lubię wyskoczyć na piwo czy kawę lub poprawny film do kina. Nie chcę nudy oraz jestem otwarta na rozmaite rozrywki - również te intymne. Zależy mi na znalezieniu faceta, który umie się odpowiednio bawić, śmiać i nie jest typowym domatorem - chociaż nie wykluczam, że i z takim mężczyzną dogadam się bardzo dobrze nie tylko w codziennym życiu, jednak i w łóżku.


Jeżeli Ty także wyszukujesz partnerki na stałe, z jaką poznasz czym jest radość, miłość i oryginalne życie we dwoje wejdź na http://spotkaniaero.pl/. Tam oczywiście mnie odnajdziesz! Z zapałem nawiąże relację z mężczyznami w podobnym wieku, lecz jestem także otwarta na związek z młodszym bądź też starszym facetem. Wyczekuję oraz zapewniam Cię, że nie pożałujesz!
Kontakt
Iza
woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.