Ogłoszenie:

Elektryk Łomianki

dodano: 2019.02.20 ważne do: 2019.08.19 wyświetleń: 127
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Polska firma istnieje od 2007 roku. Specjalizujemy się w pełnieniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm oraz firmie. Działamy na obszarze powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co umożliwia szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy dynamicznie toczącą się firmą, nastawioną na kompetentną i silną obsługę klientów. Już ponad 12-letnie badanie w branży energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie zleceń na niezwykle cennym stopniu.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o dostępność naszych usług.
Gramy na gruncie województwa mazowieckiego w takich obszarach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do kontaktu z swoją firmą - Profesjonalny Elektryk i Budowy Elektryczne. Zachęcamy do użycia z swoich usług.
Dajemy gwarancji na przygotowane usługi elektryczne i wykorzystane materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Instalacje elektryczne Zakroczym
Kontakt
Volt-Tech
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.