Ogłoszenie:

Parabank pod zastaw

dodano: 2019.05.21 ważne do: 2019.11.17 wyświetleń: 35
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szybkie pożyczki w mojej opinii powinny być dla każdego oferowane w większości banków. Wówczas zmniejszyłoby to olbrzymie koszta chwilówek w parabankach, bowiem faktyczne RRSO jest tam naprawdę wysokie. Może i jestem stukniętym wizjonerem, ale przykładowo zespolenie banków i placówek pozabankowych mogłoby zaowocować ciekawymi ofertami podobnego rodzaju jak szybkie pozyczki pozabankowe.
Sądzę, że typowe pozyczki pozabankowe niekoniecznie wychodzą na dobre, głównie, jeśli zaczynają się kłopoty z ich regulacją. Wówczas wydłużenie terminu spłaty kosztuje naprawdę dużo, a i w większości przypadków jest się wpisywanym na listę dłużników. Dodatkowo ciągle zapisy regulujące działania parabanków pozostają nieprecyzyjne. Najatrakcyjniej natomiast w mojej opinii wypadają te placówki parabankowe, które otwarcie powiadamiają o wysokich kosztach pożyczek oraz pozwalają kredytobiorcom pierwszą chwilówkę podjąć za zero procent. Po takie rozwiązanie mogłyby sięgnąć więc również i banki. Czy ktoś pomyślał sobie, jak byłoby pięknie podjąć kredyt hipoteczny i nie zapłacić odsetek? To jednak byłoby zbyt piękne. Co prawda sporo pożyczkobiorców by sięgnęło po takie rozwiązanie, jednak czy banki nie zaczęłyby przez to upadać?
Kontakt
Parabank pod zastaw
Sopot, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.